Nasıl sağlıklı bir biçimde 12 kio verdim !!

oncesonra12Ben de milyonlarca hemcinsim gibi fazla kilolarıyla başı dertte olanlardan biriydim. “Biriydim”diyorum  çünkü kilolarımı ve yaşadığım sıkıntılı günleri geride bırakmayı başardım. Size bunu anlatmamın nedeni de; benim gibi olan herkesin kurtulmak için başvurmadığı yöntem kalmadığını biliyor olmam. Kilo vermek meğer çok kolaymış. Zor olan kilo vermemize yardımcı olacak doğru ürünü bulabilmek. Ben vücut hatlarımı bile yok eden fazla kilolarımdan Nonaform çay ile kurtuldum. Vücudumdaki değişimi kendi gözlerinizle görmeniz için kilolu halimin fotoğrafını da sizlerle paylaşıyorum.(Bu arada evli olmam ve ailem sebebiyle suratamı gizlemek zorunda kaldım kusura bakmayın)

Fotoğrafa dikkatli bakarsanız daha önce kullandığım ürünler nedeniyle cildimin ne hale geldiğini de görebilirsiniz. Aylarca zayıflamak adına kullanmadığım ürün kalmamıştı. Danıştığım doktorlar bile bu hale gelmemi normal karşılıyor.sonra21
Ve bu fotoğraf da tam 12 kilo verdikten sonra gururla çektirdiğim birkare. Nonaform çay sayesinde gördüğünüz gibi eski zarif vücuduma tekrar kavuştum. Şimdi sadece formumu korumaya çalışıyorum. Kilo benim için kabus olmaktan çıktı. Sadece tek bir şeyin pişmanlığını duyuyorum;Nonaform dokuzlu çayı daha önce denemediğim için hala kendime kızıyorum. Doğru ürün gözümün önünde duruyormuş ve bence bunca zaman boşuna kilolarımı kendime yük yapmışım. Zayıflamaya yardımcı olan diğer ürünlerle bir kilo bile verdiğimde sevinirken, bu ürünle 12 kilo vermek benim için mucizeden başka bir şey değil.

Nasıl Kilo Aldım..

Her şey evlilik kararı almam ile başladı. Sadece 50 kiloyken, baskülde seksenli rakamları gördüğümde hissettiklerimi tarif bile edemem. Yıllarca yoğun bir tempoyla çalışmış biri olarak, evlendiğimde işimden vazgeçmek durumunda kalmak beni hayli üzmüştü. Her sıkıldığımda soluğu mutfakta alıyordum. Birkaç bisküvi ile başlayan atıştırmalarım, birkaç tosta, birkaç çikolataya ve sonunda birkaç tabak yemeğe dönüşmüştü. Hızla kilo aldığımın farkındaydım. Ancak yemek konusunda kendime bir türlü engel olamıyordum. Hazin bir sonun başlangıcı olan bu dönemlerin ardından kendimi bambaşka birine dönüştürdüğümün farkında bile değildim. Artık vücudumu tanıyamaz hale gelmiştim. Kıyafetlerimin bedenleri büyüdükçe ben de mutsuzluğa doğru yol aldığımı fark ettim. Buna bir dur demenin zamanı gelmişti. Ama nasıl? Fazla kilolarımdan nasıl kurtulacaktım? Herkes gibi ben de karşıma çıkan tüm ürünleri tek tek denemeye başladım. Önce zayıflama kemeri, ardından egzersizler, zayıflama haplarıderken vücudumu ne kadar yorduğumun farkında olmadan sürekli yeni yöntemler denemeye devam ettim. Sağlıklı bir şekilde kilo vermemi sağlayacak Nonaform 9’lu çayile tanışana dek bu sıkıntılı süreç devam etti.

Hayatımı değiştiren konuşma..

Bir arkadaşımla yaptığım telefon görüşmesi benim için yeniden doğmak gibiydi. Arkadaşım bana, yakın akrabalarından birinin denediği bir üründen bahsetti. Sağlığa hiçbir zararı olmayan ve yan etkileri bulunmayan Nonaform 9’lu çay adlı ürünü denememi tavsiye etti. Aslında ilk duyduğumda pek sıcak bakmamıştım Nonaform 9’lu çay’a. Çünkü diğer zayıflamayı destekleyen ürünlerden hiçbir farkının olmadığı kanısındaydım. O kadar çok üründen destek almıştım ki, hiç birinden istediğim sonucu elde edemediğim için artık tamamına önyargılı yaklaşıyordum. Oysa ne kadar yanıldığımı verdiğim 12 kilonun ardından anladım. Yine de denemeye karar verdim.

Ve İlk hafta..

İlk kullandığım gün sindirim sistemi sorunlarımınönce1cekilenfoto büyük ölçüde azaldığını fark ettim. Aslında amacım bu değildi ancak yine de bu olumlu etki hoşuma gitmedi dersem yanlış olur. Birkaç gün daha kullandıktan sonra, Nonaform çay hakkındaki düşüncelerim tamamen değişmişti. 3-4 günün ardından 1,5 kilo verdiğimi gördüğümde, sanki yeni bir hayatımın olacağını da sezinlemiştim. İçimi kaplayan mutluluk kendime olan inancımı perçinledi ve kilolarımdan kurtulma kararını bu sefer her zamankinden daha güçlü ve kararlı bir şekilde aldım.

İlk haftanın ardından korkarak baskülün yanına gittim, 1 kilo verdiğimi görünce bu ürüne aşık oldum desem sanırım yanlış olmaz. İlk haftanın üzerinden bir iki gün geçtikten sonra en sevdiğim pantolonumun bana bol geldiğini fark ettim. Sadece bir haftada gözle görünür bir sonuç almak rüya gibiydi. İkinci hafta verdiğim kilo 2 buçuğu buldu. Bu esnada diyetisyenimle görüşerek yeniden bir diyet programı hazırlamasını istedim. Defalarca denediğim ve yırtıp atarak uygulamaktan vazgeçtiğim o listeyi bu defa harfiyen uyguluyordum. Yemekleri ölçülü ve az miktarda yemek beni ilk günlerde çok zorlasa da kısa zamanda bünyem bu beslenme şekline alışmıştı. Geç tanıştığım Nonaform 9’lu çay evimin ve mutfağımın baş tacı olmuştu.

3.Hafta…

Üçüncü haftanın sonunda verdiğim kiloları sadece ben değil çevrem de fark etmeye başladı. Birçok zayıflama hapında üçüncü haftanın sonunda midemde yanma hissi oluşmuştu. Ancak Nonaform çay böyle bir etki de yapmadı. Sağlığıma hiçbir zararı olmadığından açıkçası üçüncü haftanın sonunda emin oldum. Bir ayı tamamladığımda yaklaşık dört kilo vermiştim. Yıllarca iki kilodan fazla verememiş biri olarak bu rakam beni çok mutlu etti.4 kilo bile bedenimi daha güzel gösteriyordu. Artık zayıf kadınlar gördüğümde kıskanarak bakmıyorum. Çünkü ben de onlardan biri olmaya başlamıştım.

Dokuzlu çayı düzenli olarak içmeye devam etsem de ikinci ayda kilo vermem yavaşlamıştı. Bu vücudun bir savunma mekanizması. Kilo kaybında arada bir duraksamalar yaşanıyor. Yine de 1 buçuk kilo daha verdim. Üçüncü ay ise 4 kilo daha vermeyi başardım. Kilolarım azaldıkça mutluluk hormonlarım daha fazla salgılanıyordu. Hedeflediğim kilonun yarısından kurtulmuştum.

3. Ay …

Tabi bu üç ay içinde Nonaform çay ile arkadaş gibi olmuştuk. Gittiğim yerlerde çay yerine çantamdan çıkardığım bu çayı içiyordum. Asla, bir gün bile içmeyi bırakmadım. Dördüncü ayın ilk haftasında tam 2 kilo vermeyi başardım. Artık bedenim kiloları tutmuyor, bu konuda bana destek olmaya başlıyordu.

Bir kilo, bir kilo daha derken 10 ayda ideal kiloma kavuştum. Tam 12 kilo verdim. Ama yine de Nonaform 9’lu çay içmeye devam ediyorum. Çünkü formumu korumama çok destek oluyor. Metabolizmamı hızlandırarak yağlarımın depolanmasını engelliyor. Adeta vücudumun içinde harıl harıl çalışan bir işçi gibi, beni formda tutuyor. Hiçbir yan etkisi yok, mide bulantıları, baş ağrıları gibi sıkıntılara katlanmak zorunda değilsiniz. Gün içinde almanız gereken miktarda alıyor ve yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Zayıflamak için destek alabileceğiniz en doğru ürün bence dokuzlu çay. Biraz cesaret, biraz irade ve bir de dokuzlu çay. İşte yeni bir hayata adım atmanın formülü bu kadar basit. Ben denedim ve hiçbir üründen bu kadar memnun kalmamıştım. Adeta hayata yeniden başladım. Şimdi soranlara yeni hayatımın miladının Nonaform çay ile tanıştığım gün olduğunu söylüyorum. Güvenle kullanılabilen bu ürün keşke hayatımıza daha önce girseydi. Ben ideal kiloma ulaştım ama kullanmaya devam ediyorum. Ama fazlalıklarından kurtulduktan sonra ürünü kullanmayı bırakan arkadaşlarımdan hiç biri verdiği kiloları geri almadı. Bu birçok zayıflamaya yardımcı ürünün sağlayamadığı bir avantaj bizler için. Ben bu ürüne minnettar olanlardan biriyim. Yıllardır kazanamadığım savaşı bu ürünün yardımıyla kazandım. Enerjim ve yaşama sevincim eşimin bile dikkatini çekiyor. Bu arada evliliğim de artık sorunsuz bir şekilde yürüyor. Benimki sadece bir zayıflama öyküsü değil aslında. Hayata yeniden bağlanmanın da öyküsü aynı zamanda… Şimdi bir bebeğim olsun istiyorum. Hamilelik sürecinde kilo almaktan da hiç korkmuyorum. Nasıl olsa Nonaform çay var, kısa sürede aldığım tüm kiloları tekrar verebileceğimi biliyorum.Unutmadan alırken dikkatli olun ben www.nonaform.comdan aldım oldukça da memnun kaldım.Sizlere de öneririm

ZAYIFLAMAK MEĞER ÇOK KOLAYMIŞ” üzerine 82 düşünce

 1. Dilek sandık

  benim bugün 3.günüm gercekten iştah kesiyor . Çay bende hiç yan etki yapmadı ve suda içirtiyor .zaten suyu fazla içen biriydim simdi biraz daha fazla içiyorum diyebilirim.bakalım bir haftanın sonunda kilo vermiş olacakmıyım onu çok merak ediyorum inşallah verebilirim.

  Reply
 2. Selçuk polat

  24 yaşındayım. Bazı arkadaşlarım kullanmamı tavsiye ediyorlar. Resimleriniz çok güzel. İyi sonuçlar almışsınız. Ben de şimdi sipariş veriyim, sonra size yazarım.

  Reply
 3. Gözde

  Sinem merhaba, evet kesinlikle gençlerde işe yarıyor. Ben 16 yaşındayım ve bu ürünle kilo verdim. Hem çok da ucuz bence. Neden herkes bunu kullanmıyor anlamıyorum… Bence inanılmaz !

  Reply
 4. Gözde

  Siparişim 10 gün önce geldi, şimdiye kadar 2,5 kilo verdim. Başka bir diyet yapmıyorum ama metabolizmam şimdi daha hızlı çalışıyor gibi! 5 kilo daha verirsem bir pastayla kutlayacağım

  Reply
 5. Caner alkanat

  Nişanlım kullandı, 3 kilo verdi. Düğüne kadar 54 kilo olacağına söz verdi.İlk defa bu kadar kısa sürede bu kadar fark gördük inşallah başaracaktır :)

  Reply
 6. Zerrin

  1 hafta oldu başlayalı 1,5 kg verdim sanırım biraz az oldu :( .Şimdiden vücudumdaki suyun ve tatlı isteğimin azaldığını hissettim.umarım böle devam eder ve işe yarar. yaklaşık 15 kilo fazlam var.

  Reply
 7. Damla

  Kapı komşumla beraber kararlaştırıp sipariş verdik ve düzenli olarak kullanmaya başladık.15 gün oldu neredeyse ..Sonuçlar çok olumlu Bende 3 kilo komşumda 4 kilo verdi.Görünüşe bakılırsa ikinci kutuyu sipariş edeceğiz…

  Reply
 8. Halime yılmaz

  Yorumları gördüm ve bende kullanmaya karar verdim. 12 kilo zayıflama hedefim var ve iki adet yaptım siparişimi. İstanbula iki günde teslim edileceğini söylediler. Başladıktan sonra sizlere yorumlarımı ileteceğim…

  Reply
 9. Merve Seçkin

  Bitki çaylarında hoşlanmıyorum acaba tadı nasıl tadanlar cevap verebilir mi?

  Reply
 10. Görkem Çetin

  3 haftadır kullanıyorum 4.5 kilo verdim çok güzel ama lütfen şu ürün sorunu çözün ilk siparişim 1 haftada geldi 2 . sefer için sipariş verdim hala bekliyorum 3. gün bugun verdiğim kiloları geri almayayıım

  Reply
 11. Cansu Kuş

  Siparisimi verdim odemesinide kapida yaptim. Simdi kullaniyorum. Guzel gidiyor yan etki sorunuda yasamadim. gercekten iyi cikti bu

  Reply
 12. Fatoş

  ben de kullanmak istiyorum ama kaç günde ne kadar kilo verdiriyo onu öğrenmek istiyorum, kullananlar kaç kilo verdiklerini paylaşırlarsa sevinirim

  Reply
 13. Sibel

  Liseden beri kilolu biri olarak sizce ne yapmalıyım bu ürün kullanmalımıyım suan 21 yaşındayım ?!

  Reply
 14. tuğba

  meraba yorumlarınızı okudum çok etkilendim. bende mi başlasam die düşünmeden edemedim. ama sipariş demişsiniz nonaform çayını nerden sipariş veriyoruz?

  Reply
 15. esra

  merhabalar,

  bu ürünü nereden sipariş verebiliriz ve fiatını öğremek istiyorum

  Reply
 16. Ayşegül

  Ben kullanıyorum ama normalde de bitkisel çayları seviyorum içimi güzel etkisine gelince iştah kapatıyor birde bağırsakları çalıştırıyor gayet memnunum

  Reply
 17. deniz

  bende kullanmayı düşünüyorum. ama kullanan arkadaşlara bir kaç tane sorum olacak cevap verirlerse çok sevinirim. öncelikle nasıl kullandınız? sabah aç karnına mı, yemeklerden ne kadar önce veya sonra? günde kaç bardak içmek gerekli olur? kilolar kalıcı mı yoksa bırakınca geri alır mıyım?

  Reply
 18. fatih

  NICIN BIR CEVAP YAZAN YOK???
  COK BASIT BIRSEY SORDUM.
  BITKISELMI VE YURT DISINDA OLANLARDA TEMIN EDEBILIRMI DIYE SORDUM BU KADAR BASIT 2 SORUYA NICIN KIMSE CEVAP YAZMIYOR???

  Reply
 19. Alperen

  Ben 15 yaşındayım ve aşırı kiloluyum ben 1 yıldır zayıflamaya çalışıyorum 5 kilo verdim ama fazlasıyla geri aldım 5 kilo verdim 10 kilo aldım bu bitkisel ilaçla 1 günde kaç kere almalıyım ve ne zaman içmeliyim benim için sakıncası var mıdır?

  Reply
  1. fatih

   Alperen Kardesim Bitkisel Cay diyor Bitkisel oldugu icin bence bir zarari olmaz diye dusunuyorum ama bende uzman degilim benim dediklerim ile olmaz bilgi istiyorsan bak yukarida bir gul hanim bana cevap yazmis orada birde link var o linki tikla bilgiler karsina cikiyor kardesim-insallah en kisa zamanda zayiflar ve istedigin kiloya gelirsin kardesim allahin izniyle.

   Reply
   1. fatih

    Alperen Kardesim Bitkisel Cay diyor Bitkisel oldugu icin bence bir zarari olmaz diye dusunuyorum ama bende uzman degilim benim dediklerim ile olmaz bilgi istiyorsan bak yukarida bir gul hanim bana cevap yazmis orada birde link var o linki tikla bilgiler karsina cikiyor kardesim-insallah en kisa zamanda zayiflar ve istedigin kiloya gelirsin kardesim allahin izniyle.

    Reply
 20. didem

  merhaba aslında ben 2009 yılında toplam 3 ayda 28 kilo verdim… ama hala fazlalığım vardı heleki bu son 2 haftada 5 kilo daha aldığımı farkedince kafama koymuştum tekrar kilo vermeyi. internette gezinirken bu ürünü farkettm alıp başladım, bu ürüne başlayalı yarın bir hafta olucak ve şuan tartıldım 2 kilo vermişim bile :) bundan önce çok ürün denedim herbalife, mango vb gibi ama hepsinde de aksi oldu yani zayıflamam gerekirden daha şişmanladım… bu ürüne başladığım için çok memnunum gerçekten diğer ürünleri kullanan biri olarak şiddetle bu ürünü tavsiye ediyorum….

  Reply
 21. tolga

  bu çayı spor yaparak kullanmanızı tavsiye ederim örn: Koşu,Bisiklet Bel Bölgesi İnanılmaz şekilde kayboluyor.

  Reply
 22. Başak

  Sorumu bu çayı içerek kilo veren bütün arkadaşlara yöneltiyorum çayı içerken diyet yapmadığınız halde mi bu kadar kilo verdiniz yoksa diyetle beraber mi

  Reply
 23. aşkım aşkım

  acaba nasıl bı urun fıyatı nekadarrrr suan 56 kıloyum ama fazla oldugunu dusunuyorum 6 kılo ınndırmeme yardımcı ola bılırmı
  ,

  Reply
 24. gülhan

  merhaba bu çayı kullanan arkadaşlar bir paket alırsam ne kadar zaman kullanabilirm bilgi verebilirmisiniz.

  Reply
 25. Eylül

  merhaba arkadaşlarr . ben 17 yaşıma daha dün girdim . nonaform çayını aynen bu sitede keşfettim daha önce hayatımda hiç zayıflamak için ürün kullanmadım her zaman az yiyerek kilo verebilceğimi düşündüm ama hep öyle olur ya en fazla 2 gün sürüyodu zaten çevrem çok kilolu olmadığımı söyler 1 .68 boyundayım 61 kiloyum doğuştan beri balık etliyim zayıf olmak hayalim tesettürlü olduğum için giyim tarzımdan dolayı biraz kilo vermek istiyorum çünkü istediğim çoğu kıyafet kendimi kilolu gördüğüm için yakıştıramıyordum en çokda kuzenim etkiliyodu beni. neyse işte daha önce hiç zayıflamak için ürün almadım annem hep kendisi için alırdı kızardım. kaç kez internetten siparişler verd ama hiç biri işe yaramadı o yüüzden inancım hiç yoktu. sonra bu nonaformu çok detaylı bir şekilde 1 haftaya yakın araştırdım belki 10 defa firmayla konuşmalarım oldu ders çalışmayı bırakıp internetten bu çay hakkında içerikleri hakkında bilgi topladım çünkü ilk defa yapacağım birşeydi sonra almaya karar verdim ama çok korkuyordum işe yaramaz diye hepsi aynı diye vereceğim paraya acıyodum acıkcası korkuyodum sonra gece kalktım bi an ne olduysa cesarete geldim kalktım açtım bilgisayarı verdim siparişi içim bi tuhaftı 2 gün sonra siparişim geldi korkum orjinalliğiyle ilgili fakat onuda barkoddan sorgulayıp orjinal olduğunu görünce içim rahatladı o gün başlamadım çaya yemeklerden 1 saat önce olduğu için bugün ikinci günüm. Çayı dünden beri kullanıyorum yemin ederim şok geçiriyorum . daha yeni sofradan kalkmış gibi oluyorum bir hafta dolunca tartılmayı düşünüyorum o zaman buraya yazıcam kaç kilo verdiğimi. ben önceleri diyet yapardım 2-3 dayanırdım tabi elim ayağım titrerdi bayılcak gibi olurdum açlıktan ama bu çay öyle değilmiş valla kendime inanamıyorum hatta çaya:) normalde sabah kahvalatısında 1 bucuk ekmek yerdim öğlen yerdim akşam yerdim bu aralarda abur cubur çok düşkünüm çok yerdim günde 2 çikolata yerdim öyle iştahlı biriyim daha anlatmıyorum geceleri helva yeyip süt içip uyuduğum olurdu acayip yerdim yani . ama şimdi inanırmısınız yemin ederim günde bi sabah uyanır uyanmaz bi bardak nonaformumu içiyorum bi saat sonra kahvaltıda bir bardak çay ekmek zaten hiç yemiyorum sadece bir yada iki lokma ağzıma küçücük ekmek atıyorum iki üç kaşık salata olur biizm kahvaltıda onu yerim bu kadar sadece bu kadar kendime inamıyorum ama gerçekten böyle ben ki kahvaltıya çok düşkün birisiyken hiç bişey yiyememem çok şaşırtıcı nonaform sayesinde ALLAH razı olsun :) sonra bide saat 4 gibi bi bardak daha içip 5 te yemekte sadece bi küçük tabakta bi domates küçük tabi üç dört yaprak marulu doğrayıp tuz+limon+kırmızı biber tabağımın yanına da iki kaşık yoğurt yiyorum emin olun onu yemesem yeri günde hiç bişey yemesem olur tok karnına yiyorum diyebilirim ama yalnızca vücudumun ihtiyacı olduğu için zorla yiyorum etkiisni bilmiyorum ama vücuduma çay harıcinde birşey girmeyince sağlığım bozulur diye yemek zorunda kalıyorum. bu derece sadece bir günde yediğim bu . tabi su da içiyorum susatıyo zaten biraz hiç su içmeyen biriyim ben ama su içirtiyo bana . bu kadar uzun neden yazdığımı merak ediyosunuzdur belki. açıklayayım. arkadaşlar bunları okuyan herkes zayıflamak istiyor gerçekten istiyor ve ben en çok ürün hakkındaki kullanmışş yada kullanan kişilerin yorumuna bakıyorum öncelikle eminim herkes öyle ve insanların korkularını yenmesini isterim benimde bu ürünü almadan önce böyle yorumlara ihtiyacım vardı hep ve ben benden sonrakiler için bu iyiliği yapmak istiyorum. çünkü herkes sağlığını,parayı kolay kazanmıyor. Bu ürüne güvenebilirisiniz kardeşlerim. herkesin bünyesi farklıdır belki bana geldi sana gelmeyebilir orda özür dilerim ama inşallah bende bıraktığı etkiyi sizede bırakır.. haftaya buraya kaç kilo vediğimi yazacağım inşallah . umarım iyi bi sonuç elde edebilirim. Bu arada içimde kalmasını istemiyorum eminim hepiniz merak ediyorsunuz çayın tadını çünkü bu çayı almadan ulaşamadığım tek bilgi tadıydı . herşeyde dürüst oldum bunda da olmak istiyorum. hayatımda içtiğim en kötü şey diyebilirim içerken öyle kötü oluyorum ki gerek kokusu gerek tadı malesef çok kötü . ama hedefim için katlanıyorum. lütfen sizde tadından etkilenmeyin çünkü hedefe koşarken mutlaka zorluklarla karşılacaksındır. bu arada annem de hala şokta inanamıyo hatta zorla yediriyor yemiyorum diye ama yiyemiyorum annemden izinsiz çayı sipariş vermiştim kızmadı ama işe yaramıcak deyip durdu beni korkuttu ama şimdi işe yaradığını görünce o da şaşırıyor :) bu da güzel duygu :D çok uzun oldu okuduysanız ne mutlu bana . ayrıca sorularınız varsa rahatlıkla sorabilirsiniz. takipte olacağım. Sağlıklı günler kardeşlerim :)

  Reply
 26. aslihan

  slm bende kullanmak istiyorum bu urunu fiyat yada urunu temin edebilecegim bi adres varmi acaba arkadaslar ))

  Reply
 27. betül

  arkadaslar avrupadanda siparis yapiabiliyormu ve nasi siparis edebilirim lütfen yardimci ourmusunuz

  Reply
 28. belkız

  yorumları okuduktan sonra etkılendım ve sipariş verdım sonuç alınca sızı bılgılendırecem

  Reply
 29. selda

  aktardan alsam bu bitkileri olur mu aynı şey degilmi bence aynı etkiyi gösteriri gibi gelir soruma acil cevap alırsam sevinirim çünkü hemen başlamak istiyorum..

  Reply
 30. hatice türk

  bende kullanalı 6 ay oldu galiba 10 kilo verdim 65 kilodan 55 e düştüm herkeze tavsiye ediyorum gerçekten bende inanmadım olurmu diye ama gerçekten de işe yaradı çok mutluyum birdaha alacam vede 9 kilo daha vereceğim gerçekten tavsiye edilecek bir çay tadıda bir hoş :)

  Reply
 31. Ceyda

  BEN YENİ ALDIM BU ÇAYI ACABA 1 AYDA KAÇ KİLO VEREBİLİRİM 17 YAŞINDAYIM MARTTA KUZENİMİN DÜĞÜNÜ VARDA 10 KİLO VERMEM LAZIM ONUN İÇİN BİRİSİ SORUMA CEVAP VERSİN LÜTFEN. ÇAY KULLANANLAR SİZE SESLENİYORUM?? :( (((:(

  Reply
 32. demet

  daha öncede yorum yazdım fakat yayınlanmadı ve sürekli takip ediyorum yorumlar hep aynı hiç yenisi eklenmiyor tam inanmaya başladığım bir ürünle karşılaştım derken bundanda şüphe duymaya başladım birkaç övgü yorum tüm zayıflama ürünlerinde olduğu gibi gerisi yok

  Reply
 33. şenay

  ya ben nışanlıyım ve düğünüme kadar on kilo vermek istiyorum normalde yaklaşık 20 kilo verdim ama isyediğim kiloya inmem için on kilo daha var lütfen bana günde ne kadar kullanacağımı vyazarsanız sevinirim

  Reply
 34. buket

  yeni doğum yaptım ve 15 kilo fazlam var ben ve eşim bu durumdan çok rahatsızız gerçekten işe yarıyo mu acaba bilemedim. çünkü birçok zayıflatan çay var ve genelde duyuyorum işe yaramadıkları buda onlardan biri olabilir mi dnemek istiyorum. bakalım inş mutlu sona ulaşabilirim :)

  Reply
 35. hale sanar

  GENELLİKLE ÇAYLARIN ETKİSİ VARDIR.HATTA SİNAMEKİ GİBİ SÖKTÜRÜCÜLERDE İÇİNE KATILINCA GERÇEKTEN KİLO VERDİRDİĞİNİ BİLİYORUM.SADECE YEME ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRME VE ÇAY EMİNİM KİLO VERDİRİR.TEK SIKINTIM İNTERNET ALIŞVERİŞİNDE GÜVENİM AZALDI.O YÜZDEN TEREDDÜTTEYİM.SANIRIM DENEYECEĞİM.TEŞEKKÜRLER

  Reply
 36. mustafa

  iyide, kardeşim şu cümle yanlış. ” HERŞEY EVLİLİK KARARI ALMAMLA BAŞLADI ” insanları evlilikten uzaklaştırmak niye. her evlenen böyle kafasına esince yiyormu yani. :) ürüne gelince deneyeceğim :)

  Reply
 37. fikret reyhan

  etkeldım ben her seyı denedım fayda olmadı kemerler ılaclar yuruşler hıc fayda etmedı ve yag aldırmaıyı duşundum bılgılendırmek ıstıyorum kulanmak ıstıyorum denemek ısterım

  Reply
 38. yusuf ay yapım

  ben bir mankenim ankarda çekimlerde ve reklam aşamalrında belirli bi kili isniyo benim kilom 72 boyumda 1.89 bazen reklam icin kilo almam gerekiyo ama vermek için bitkisel yolda 2-3 ay soryo 1 ayda ve daha yakın surde nsl verebilirim kilo ? yardım

  Reply
 39. cihan

  bir paket kaç gün gidiyor umarım bende kilo veririm son günlerde ümüdimi kesmişdim

  Reply
 40. esra

  bende üç gün oldu kullanmaya başladım inşallah zayıflarım 67 kiloyum hedeim 59 inşallah iyi olacak ama
  çayı içtim içeli iştahım kesildi hayırlısı bakalım))))))

  Reply
 41. Anita apikyan

  Kullanmadim,iyi oldugunu duydum,8 kg fazlalığım var,veremiyorum,bu cayın siparişini vermek istiyorum.

  Reply
 42. gamze

  23 yaşındayım 59 kıloyum hedefım 50 kılo olmak .faydası olurmu almak ıstıyorum

  Reply
 43. ENGİN

  yorumları okudum ve sipariş verdim umarım pişman olmam ve faydasını görürüm,bir hafta kullanıcam ve tekrar yorum yazıcam hadi hayırlısı bakalım:)

  Reply
 44. fatih

  KAC GUN SURUYOR BU DENETIM YAA???
  VE NICIN KIMSE BASIT SORULARIMA KISADA OLSA BIR CEVAP YAZMIYOR???
  BILGI VERMIYORSANIZ NICIN REKLAM YAPIYORSUNUZ???

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ZAYIFLAMAK MEĞER ÇOK KOLAYMIŞ” üzerine 82 düşünce

 1. Dilek sandık

  benim bugün 3.günüm gercekten iştah kesiyor . Çay bende hiç yan etki yapmadı ve suda içirtiyor .zaten suyu fazla içen biriydim simdi biraz daha fazla içiyorum diyebilirim.bakalım bir haftanın sonunda kilo vermiş olacakmıyım onu çok merak ediyorum inşallah verebilirim.

  Reply
 2. Selçuk polat

  24 yaşındayım. Bazı arkadaşlarım kullanmamı tavsiye ediyorlar. Resimleriniz çok güzel. İyi sonuçlar almışsınız. Ben de şimdi sipariş veriyim, sonra size yazarım.

  Reply
 3. Gözde

  Sinem merhaba, evet kesinlikle gençlerde işe yarıyor. Ben 16 yaşındayım ve bu ürünle kilo verdim. Hem çok da ucuz bence. Neden herkes bunu kullanmıyor anlamıyorum… Bence inanılmaz !

  Reply
 4. Gözde

  Siparişim 10 gün önce geldi, şimdiye kadar 2,5 kilo verdim. Başka bir diyet yapmıyorum ama metabolizmam şimdi daha hızlı çalışıyor gibi! 5 kilo daha verirsem bir pastayla kutlayacağım

  Reply
 5. Caner alkanat

  Nişanlım kullandı, 3 kilo verdi. Düğüne kadar 54 kilo olacağına söz verdi.İlk defa bu kadar kısa sürede bu kadar fark gördük inşallah başaracaktır :)

  Reply
 6. Zerrin

  1 hafta oldu başlayalı 1,5 kg verdim sanırım biraz az oldu :( .Şimdiden vücudumdaki suyun ve tatlı isteğimin azaldığını hissettim.umarım böle devam eder ve işe yarar. yaklaşık 15 kilo fazlam var.

  Reply
 7. Damla

  Kapı komşumla beraber kararlaştırıp sipariş verdik ve düzenli olarak kullanmaya başladık.15 gün oldu neredeyse ..Sonuçlar çok olumlu Bende 3 kilo komşumda 4 kilo verdi.Görünüşe bakılırsa ikinci kutuyu sipariş edeceğiz…

  Reply
 8. Halime yılmaz

  Yorumları gördüm ve bende kullanmaya karar verdim. 12 kilo zayıflama hedefim var ve iki adet yaptım siparişimi. İstanbula iki günde teslim edileceğini söylediler. Başladıktan sonra sizlere yorumlarımı ileteceğim…

  Reply
 9. Merve Seçkin

  Bitki çaylarında hoşlanmıyorum acaba tadı nasıl tadanlar cevap verebilir mi?

  Reply
 10. Görkem Çetin

  3 haftadır kullanıyorum 4.5 kilo verdim çok güzel ama lütfen şu ürün sorunu çözün ilk siparişim 1 haftada geldi 2 . sefer için sipariş verdim hala bekliyorum 3. gün bugun verdiğim kiloları geri almayayıım

  Reply
 11. Cansu Kuş

  Siparisimi verdim odemesinide kapida yaptim. Simdi kullaniyorum. Guzel gidiyor yan etki sorunuda yasamadim. gercekten iyi cikti bu

  Reply
 12. Fatoş

  ben de kullanmak istiyorum ama kaç günde ne kadar kilo verdiriyo onu öğrenmek istiyorum, kullananlar kaç kilo verdiklerini paylaşırlarsa sevinirim

  Reply
 13. Sibel

  Liseden beri kilolu biri olarak sizce ne yapmalıyım bu ürün kullanmalımıyım suan 21 yaşındayım ?!

  Reply
 14. tuğba

  meraba yorumlarınızı okudum çok etkilendim. bende mi başlasam die düşünmeden edemedim. ama sipariş demişsiniz nonaform çayını nerden sipariş veriyoruz?

  Reply
 15. esra

  merhabalar,

  bu ürünü nereden sipariş verebiliriz ve fiatını öğremek istiyorum

  Reply
 16. Ayşegül

  Ben kullanıyorum ama normalde de bitkisel çayları seviyorum içimi güzel etkisine gelince iştah kapatıyor birde bağırsakları çalıştırıyor gayet memnunum

  Reply
 17. deniz

  bende kullanmayı düşünüyorum. ama kullanan arkadaşlara bir kaç tane sorum olacak cevap verirlerse çok sevinirim. öncelikle nasıl kullandınız? sabah aç karnına mı, yemeklerden ne kadar önce veya sonra? günde kaç bardak içmek gerekli olur? kilolar kalıcı mı yoksa bırakınca geri alır mıyım?

  Reply
 18. fatih

  NICIN BIR CEVAP YAZAN YOK???
  COK BASIT BIRSEY SORDUM.
  BITKISELMI VE YURT DISINDA OLANLARDA TEMIN EDEBILIRMI DIYE SORDUM BU KADAR BASIT 2 SORUYA NICIN KIMSE CEVAP YAZMIYOR???

  Reply
 19. Alperen

  Ben 15 yaşındayım ve aşırı kiloluyum ben 1 yıldır zayıflamaya çalışıyorum 5 kilo verdim ama fazlasıyla geri aldım 5 kilo verdim 10 kilo aldım bu bitkisel ilaçla 1 günde kaç kere almalıyım ve ne zaman içmeliyim benim için sakıncası var mıdır?

  Reply
  1. fatih

   Alperen Kardesim Bitkisel Cay diyor Bitkisel oldugu icin bence bir zarari olmaz diye dusunuyorum ama bende uzman degilim benim dediklerim ile olmaz bilgi istiyorsan bak yukarida bir gul hanim bana cevap yazmis orada birde link var o linki tikla bilgiler karsina cikiyor kardesim-insallah en kisa zamanda zayiflar ve istedigin kiloya gelirsin kardesim allahin izniyle.

   Reply
   1. fatih

    Alperen Kardesim Bitkisel Cay diyor Bitkisel oldugu icin bence bir zarari olmaz diye dusunuyorum ama bende uzman degilim benim dediklerim ile olmaz bilgi istiyorsan bak yukarida bir gul hanim bana cevap yazmis orada birde link var o linki tikla bilgiler karsina cikiyor kardesim-insallah en kisa zamanda zayiflar ve istedigin kiloya gelirsin kardesim allahin izniyle.

    Reply
 20. didem

  merhaba aslında ben 2009 yılında toplam 3 ayda 28 kilo verdim… ama hala fazlalığım vardı heleki bu son 2 haftada 5 kilo daha aldığımı farkedince kafama koymuştum tekrar kilo vermeyi. internette gezinirken bu ürünü farkettm alıp başladım, bu ürüne başlayalı yarın bir hafta olucak ve şuan tartıldım 2 kilo vermişim bile :) bundan önce çok ürün denedim herbalife, mango vb gibi ama hepsinde de aksi oldu yani zayıflamam gerekirden daha şişmanladım… bu ürüne başladığım için çok memnunum gerçekten diğer ürünleri kullanan biri olarak şiddetle bu ürünü tavsiye ediyorum….

  Reply
 21. tolga

  bu çayı spor yaparak kullanmanızı tavsiye ederim örn: Koşu,Bisiklet Bel Bölgesi İnanılmaz şekilde kayboluyor.

  Reply
 22. Başak

  Sorumu bu çayı içerek kilo veren bütün arkadaşlara yöneltiyorum çayı içerken diyet yapmadığınız halde mi bu kadar kilo verdiniz yoksa diyetle beraber mi

  Reply
 23. aşkım aşkım

  acaba nasıl bı urun fıyatı nekadarrrr suan 56 kıloyum ama fazla oldugunu dusunuyorum 6 kılo ınndırmeme yardımcı ola bılırmı
  ,

  Reply
 24. gülhan

  merhaba bu çayı kullanan arkadaşlar bir paket alırsam ne kadar zaman kullanabilirm bilgi verebilirmisiniz.

  Reply
 25. Eylül

  merhaba arkadaşlarr . ben 17 yaşıma daha dün girdim . nonaform çayını aynen bu sitede keşfettim daha önce hayatımda hiç zayıflamak için ürün kullanmadım her zaman az yiyerek kilo verebilceğimi düşündüm ama hep öyle olur ya en fazla 2 gün sürüyodu zaten çevrem çok kilolu olmadığımı söyler 1 .68 boyundayım 61 kiloyum doğuştan beri balık etliyim zayıf olmak hayalim tesettürlü olduğum için giyim tarzımdan dolayı biraz kilo vermek istiyorum çünkü istediğim çoğu kıyafet kendimi kilolu gördüğüm için yakıştıramıyordum en çokda kuzenim etkiliyodu beni. neyse işte daha önce hiç zayıflamak için ürün almadım annem hep kendisi için alırdı kızardım. kaç kez internetten siparişler verd ama hiç biri işe yaramadı o yüüzden inancım hiç yoktu. sonra bu nonaformu çok detaylı bir şekilde 1 haftaya yakın araştırdım belki 10 defa firmayla konuşmalarım oldu ders çalışmayı bırakıp internetten bu çay hakkında içerikleri hakkında bilgi topladım çünkü ilk defa yapacağım birşeydi sonra almaya karar verdim ama çok korkuyordum işe yaramaz diye hepsi aynı diye vereceğim paraya acıyodum acıkcası korkuyodum sonra gece kalktım bi an ne olduysa cesarete geldim kalktım açtım bilgisayarı verdim siparişi içim bi tuhaftı 2 gün sonra siparişim geldi korkum orjinalliğiyle ilgili fakat onuda barkoddan sorgulayıp orjinal olduğunu görünce içim rahatladı o gün başlamadım çaya yemeklerden 1 saat önce olduğu için bugün ikinci günüm. Çayı dünden beri kullanıyorum yemin ederim şok geçiriyorum . daha yeni sofradan kalkmış gibi oluyorum bir hafta dolunca tartılmayı düşünüyorum o zaman buraya yazıcam kaç kilo verdiğimi. ben önceleri diyet yapardım 2-3 dayanırdım tabi elim ayağım titrerdi bayılcak gibi olurdum açlıktan ama bu çay öyle değilmiş valla kendime inanamıyorum hatta çaya:) normalde sabah kahvalatısında 1 bucuk ekmek yerdim öğlen yerdim akşam yerdim bu aralarda abur cubur çok düşkünüm çok yerdim günde 2 çikolata yerdim öyle iştahlı biriyim daha anlatmıyorum geceleri helva yeyip süt içip uyuduğum olurdu acayip yerdim yani . ama şimdi inanırmısınız yemin ederim günde bi sabah uyanır uyanmaz bi bardak nonaformumu içiyorum bi saat sonra kahvaltıda bir bardak çay ekmek zaten hiç yemiyorum sadece bir yada iki lokma ağzıma küçücük ekmek atıyorum iki üç kaşık salata olur biizm kahvaltıda onu yerim bu kadar sadece bu kadar kendime inamıyorum ama gerçekten böyle ben ki kahvaltıya çok düşkün birisiyken hiç bişey yiyememem çok şaşırtıcı nonaform sayesinde ALLAH razı olsun :) sonra bide saat 4 gibi bi bardak daha içip 5 te yemekte sadece bi küçük tabakta bi domates küçük tabi üç dört yaprak marulu doğrayıp tuz+limon+kırmızı biber tabağımın yanına da iki kaşık yoğurt yiyorum emin olun onu yemesem yeri günde hiç bişey yemesem olur tok karnına yiyorum diyebilirim ama yalnızca vücudumun ihtiyacı olduğu için zorla yiyorum etkiisni bilmiyorum ama vücuduma çay harıcinde birşey girmeyince sağlığım bozulur diye yemek zorunda kalıyorum. bu derece sadece bir günde yediğim bu . tabi su da içiyorum susatıyo zaten biraz hiç su içmeyen biriyim ben ama su içirtiyo bana . bu kadar uzun neden yazdığımı merak ediyosunuzdur belki. açıklayayım. arkadaşlar bunları okuyan herkes zayıflamak istiyor gerçekten istiyor ve ben en çok ürün hakkındaki kullanmışş yada kullanan kişilerin yorumuna bakıyorum öncelikle eminim herkes öyle ve insanların korkularını yenmesini isterim benimde bu ürünü almadan önce böyle yorumlara ihtiyacım vardı hep ve ben benden sonrakiler için bu iyiliği yapmak istiyorum. çünkü herkes sağlığını,parayı kolay kazanmıyor. Bu ürüne güvenebilirisiniz kardeşlerim. herkesin bünyesi farklıdır belki bana geldi sana gelmeyebilir orda özür dilerim ama inşallah bende bıraktığı etkiyi sizede bırakır.. haftaya buraya kaç kilo vediğimi yazacağım inşallah . umarım iyi bi sonuç elde edebilirim. Bu arada içimde kalmasını istemiyorum eminim hepiniz merak ediyorsunuz çayın tadını çünkü bu çayı almadan ulaşamadığım tek bilgi tadıydı . herşeyde dürüst oldum bunda da olmak istiyorum. hayatımda içtiğim en kötü şey diyebilirim içerken öyle kötü oluyorum ki gerek kokusu gerek tadı malesef çok kötü . ama hedefim için katlanıyorum. lütfen sizde tadından etkilenmeyin çünkü hedefe koşarken mutlaka zorluklarla karşılacaksındır. bu arada annem de hala şokta inanamıyo hatta zorla yediriyor yemiyorum diye ama yiyemiyorum annemden izinsiz çayı sipariş vermiştim kızmadı ama işe yaramıcak deyip durdu beni korkuttu ama şimdi işe yaradığını görünce o da şaşırıyor :) bu da güzel duygu :D çok uzun oldu okuduysanız ne mutlu bana . ayrıca sorularınız varsa rahatlıkla sorabilirsiniz. takipte olacağım. Sağlıklı günler kardeşlerim :)

  Reply
 26. aslihan

  slm bende kullanmak istiyorum bu urunu fiyat yada urunu temin edebilecegim bi adres varmi acaba arkadaslar ))

  Reply
 27. betül

  arkadaslar avrupadanda siparis yapiabiliyormu ve nasi siparis edebilirim lütfen yardimci ourmusunuz

  Reply
 28. belkız

  yorumları okuduktan sonra etkılendım ve sipariş verdım sonuç alınca sızı bılgılendırecem

  Reply
 29. selda

  aktardan alsam bu bitkileri olur mu aynı şey degilmi bence aynı etkiyi gösteriri gibi gelir soruma acil cevap alırsam sevinirim çünkü hemen başlamak istiyorum..

  Reply
 30. hatice türk

  bende kullanalı 6 ay oldu galiba 10 kilo verdim 65 kilodan 55 e düştüm herkeze tavsiye ediyorum gerçekten bende inanmadım olurmu diye ama gerçekten de işe yaradı çok mutluyum birdaha alacam vede 9 kilo daha vereceğim gerçekten tavsiye edilecek bir çay tadıda bir hoş :)

  Reply
 31. Ceyda

  BEN YENİ ALDIM BU ÇAYI ACABA 1 AYDA KAÇ KİLO VEREBİLİRİM 17 YAŞINDAYIM MARTTA KUZENİMİN DÜĞÜNÜ VARDA 10 KİLO VERMEM LAZIM ONUN İÇİN BİRİSİ SORUMA CEVAP VERSİN LÜTFEN. ÇAY KULLANANLAR SİZE SESLENİYORUM?? :( (((:(

  Reply
 32. demet

  daha öncede yorum yazdım fakat yayınlanmadı ve sürekli takip ediyorum yorumlar hep aynı hiç yenisi eklenmiyor tam inanmaya başladığım bir ürünle karşılaştım derken bundanda şüphe duymaya başladım birkaç övgü yorum tüm zayıflama ürünlerinde olduğu gibi gerisi yok

  Reply
 33. şenay

  ya ben nışanlıyım ve düğünüme kadar on kilo vermek istiyorum normalde yaklaşık 20 kilo verdim ama isyediğim kiloya inmem için on kilo daha var lütfen bana günde ne kadar kullanacağımı vyazarsanız sevinirim

  Reply
 34. buket

  yeni doğum yaptım ve 15 kilo fazlam var ben ve eşim bu durumdan çok rahatsızız gerçekten işe yarıyo mu acaba bilemedim. çünkü birçok zayıflatan çay var ve genelde duyuyorum işe yaramadıkları buda onlardan biri olabilir mi dnemek istiyorum. bakalım inş mutlu sona ulaşabilirim :)

  Reply
 35. hale sanar

  GENELLİKLE ÇAYLARIN ETKİSİ VARDIR.HATTA SİNAMEKİ GİBİ SÖKTÜRÜCÜLERDE İÇİNE KATILINCA GERÇEKTEN KİLO VERDİRDİĞİNİ BİLİYORUM.SADECE YEME ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRME VE ÇAY EMİNİM KİLO VERDİRİR.TEK SIKINTIM İNTERNET ALIŞVERİŞİNDE GÜVENİM AZALDI.O YÜZDEN TEREDDÜTTEYİM.SANIRIM DENEYECEĞİM.TEŞEKKÜRLER

  Reply
 36. mustafa

  iyide, kardeşim şu cümle yanlış. ” HERŞEY EVLİLİK KARARI ALMAMLA BAŞLADI ” insanları evlilikten uzaklaştırmak niye. her evlenen böyle kafasına esince yiyormu yani. :) ürüne gelince deneyeceğim :)

  Reply
 37. fikret reyhan

  etkeldım ben her seyı denedım fayda olmadı kemerler ılaclar yuruşler hıc fayda etmedı ve yag aldırmaıyı duşundum bılgılendırmek ıstıyorum kulanmak ıstıyorum denemek ısterım

  Reply
 38. yusuf ay yapım

  ben bir mankenim ankarda çekimlerde ve reklam aşamalrında belirli bi kili isniyo benim kilom 72 boyumda 1.89 bazen reklam icin kilo almam gerekiyo ama vermek için bitkisel yolda 2-3 ay soryo 1 ayda ve daha yakın surde nsl verebilirim kilo ? yardım

  Reply
 39. cihan

  bir paket kaç gün gidiyor umarım bende kilo veririm son günlerde ümüdimi kesmişdim

  Reply
 40. esra

  bende üç gün oldu kullanmaya başladım inşallah zayıflarım 67 kiloyum hedeim 59 inşallah iyi olacak ama
  çayı içtim içeli iştahım kesildi hayırlısı bakalım))))))

  Reply
 41. Anita apikyan

  Kullanmadim,iyi oldugunu duydum,8 kg fazlalığım var,veremiyorum,bu cayın siparişini vermek istiyorum.

  Reply
 42. gamze

  23 yaşındayım 59 kıloyum hedefım 50 kılo olmak .faydası olurmu almak ıstıyorum

  Reply
 43. ENGİN

  yorumları okudum ve sipariş verdim umarım pişman olmam ve faydasını görürüm,bir hafta kullanıcam ve tekrar yorum yazıcam hadi hayırlısı bakalım:)

  Reply
 44. fatih

  KAC GUN SURUYOR BU DENETIM YAA???
  VE NICIN KIMSE BASIT SORULARIMA KISADA OLSA BIR CEVAP YAZMIYOR???
  BILGI VERMIYORSANIZ NICIN REKLAM YAPIYORSUNUZ???

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>